ASX 3500.405×203
91.900,- krinkl. mva.
| Egnet for | ASX |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Egenvekt | 665 |
| Nyttelast | 2835 |
| Skapets innvendige mål | 405 x 203 x 30 cm |
| Lastehøyde | 63 cm |
| Total størrelse | 562 x 214 x 94 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Rampebredde | 30 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Rampen Material | Stål |
- Rampesjakt inkl. stålramper
- Surringsbrakett i rammen
- Støtteben og vinsj
- Automatisk støttehjul
Anssems ASX 3500 kg 405×203 cm med stålramper: Anssems ASX tilbyr alle fordelene med en robust varehenger og er også egnet for transport av kjøretøy. Anssems ASX varehenger leveres som standard med stålramper som kan lagres i de integrerte rampeholderne under lasteplanet. Karmene kan felles ned under lasteplanet, noe som hindrer skader under laste- og lossingsprosessen med gaffeltruck. Fullt utstyrt med: støtteben, vinsj med justerbart feste (lengdejusterbar) og stålramper. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems.com tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.











