BSX 1350.251×130
41.500,- krinkl. mva.
| Egnet for | BSX |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Egenvekt | 300 kg |
| Nyttelast | 1050 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 130 x 35 cm |
| Lastehøyde | 53 cm |
| Total størrelse | 407 x 180 x 128 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Relinghöhe | 45 cm |
| Høyde på H-ramme | 75 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 195/70R14 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Gitter og rekkverk foran
- Kalesjen kan felles ned både foran og bak
- Støtte til bakveggen
Anssems BSX 1350 kg 251×130 cm med sveiset stålreling og H-ramme: BSX varehenger med solid, sveiset ramme, standardutstyrt med sveiset stålreling og H-ramme, nedleggbar front- og bakkarm, uttrekkbare støtter for bakkarm, sidelys, 4 surrekroker, automatisk nesehjul og sklisikker trebunn.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.














