CARAX-3 3500.540×207 Go-Getter
119.900,- krinkl. mva.
| Egnet for | Carax |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Egenvekt | 845 |
| Nyttelast | 2655 |
| Skapets innvendige mål | 540 x 207 x 4,5 |
| Lastehøyde | 56 |
| Total størrelse | 690 x 215 x 67 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Rampebredde | 30 cm |
| Antall akslinger | 3 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Bunnplate | Aluminium |
| Rampen Material | Stål |
- LED-belysning
- Svarte aluminiumsfelger
- Senket lasteplan bak
- For røff bruk
- Støtteben og vinsj
Hulco Carax Go-Getter har mange ekstrafunksjoner, som svarte sidepaneler med integrert belysning, samt svarte aluminiumsfelger, og den er fullt utstyrt med LED-belysning.
Videre har Carax Go-Getter en stabil og sveiset ramme som passer veldig godt til næringsbruk. Standardutstyret omfatter et gjennomgående og sklisikkert profilgulv i aluminium, rampemagasiner integrert i rammen, sidebelysning samt automatisk nesehjul. Den lave lasteflaten, de 250 cm lange stålrampene samt det senkede gulvet bak gir lav oppkjøringsvinkel. Fullt utstyrt med: støtteben, vinsj med justerbart feste (lengdejusterbar) og stålramper. Elektrisk tilkobling: 13-polet plugg.
Hulco Trailers: Hulco Trailers utvikler og produserer høykvalitets tilhengere egnet for intensiv bruk, med en klar visjon: de beste tilhengerne for brukere med de høyeste krav og profesjonell bruk.
Brosjyrer: Anssems.com tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.









