GT 500.151×101 R
21.600,- krinkl. mva.
| Egnet for | GT-R |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 500 kg |
| Egenvekt | 122 kg |
| Nyttelast | 378 kg |
| Skapets innvendige mål | 151 x 101 x 30 cm |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Total størrelse | 229 x 146 x 124 cm |
| Lengde på drag | 66 cm |
| Relinghöhe | 40 cm |
| Høyde på H-ramme | 76 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Ubremset |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Inkl. rekkverk og frontgitter
- Robust aluminiumskonstruksjon
- Avtakbar bakvegg
Anssems GT 500 kg 151×101 cm med stålrekkverk og H-ramme: Denne Anssems GT-R varehengeren med solid aluminiumskonstruksjon og moderne design er spesielt utviklet for privatmarkedet med sine allsidige brukskrav. Den har 30 cm høye aluminiumskarmer, 10 cm høyt rekkverk og 40 cm høy H-ramme. Videre sørger lav egenvekt, 8 surrefester på utsiden, nesehjul og sklisikkert tregulv for at tilhengeren passer til nesten alle formål. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.











