GT 500.151×101
20.300,- krinkl. mva.
| Egnet for | GT-O |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 500 kg |
| Egenvekt | 110 kg |
| Nyttelast | 378 kg |
| Skapets innvendige mål | 151 x 101 x 30 cm |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Total størrelse | 229 x 146 x 78 cm |
| Lengde på drag | 66 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Ubremset |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Aluminiumskonstruksjon
- 8 bindeøyer på utsiden
- Inkl. jockeyhjul
Anssems GT 500 kg 151×101 cm: Denne varehengeren med solid aluminiumskonstruksjon og moderne design er spesielt utviklet for privatmarkedet med sine allsidige brukskrav. Den har lav egenvekt, 30 cm høye aluminiumskarmer, 8 surrefester på utsiden, støttehjul og sklisikkert tregulv. Elektrisk tilkobling: 13-pin kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.

















