GT 750.201×101 R
23.300,- krinkl. mva.
| Egnet for | GT-R |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Egenvekt | 134 kg |
| Nyttelast | 616 kg |
| Skapets innvendige mål | 201 x 101 x 30 cm |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Total størrelse | 299 x 146 x 125 cm |
| Lengde på drag | 86 cm |
| Relinghöhe | 40 cm |
| Høyde på H-ramme | 76 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Ubremset |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Inkl. rekkverk og frontgitter
- Robust aluminiumskonstruksjon
- Avtakbar bakvegg
Anssems GT 750 kg 201×101 cm med stålrekkverk og H-ramme: Denne varehengeren med solid aluminiumskonstruksjon i et moderne design er spesielt utviklet for privatmarkedet med sine allsidige brukskrav. Den har 30 cm høye aluminiumskarmer, et 10 cm høyt rekkverk og en 40 cm høy H-ramme. Den lave egenvekten, 8 surrefester på utsiden, nesehjul og sklisikker trebunn gjør at tilhengeren passer til nesten alle formål. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.












