GTB 750.211×126
29.900,- krinkl. mva.
| Egnet for | GT-O |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Egenvekt | 155 kg |
| Nyttelast | 595 kg |
| Skapets innvendige mål | 211 x 126 x 30 cm |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Total størrelse | 319 x 171 x 79 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Aluminiumskonstruksjon
- 8 bindeøyer på utsiden
- Inkl. jockeyhjul
Anssems GTB 750 kg 211×126 cm: Denne Anssems GTB varehengeren med solid aluminiumskonstruksjon i et moderne design ble spesielt utviklet for privatmarkedet med sine allsidige brukskrav. Den har lav vekt, 30 cm høye aluminiumskarmer, 8 surrefester på utsiden, støttehjul og en sklisikker trebunn. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.














