GTB 750.251×126
31.200,- krinkl. mva.
| Egnet for | GT-O |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Egenvekt | 165 kg |
| Nyttelast | 585 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 126 x 30 cm |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Total størrelse | 359 x 171 x 79 |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Aluminiumskonstruksjon
- 8 bindeøyer på utsiden
- Inkl. jockeyhjul
Anssems GTB 750 kg 251×126 cm: Denne Anssems GTB varehengeren med en solid aluminiumskonstruksjon og et moderne design er spesielt utviklet for privatmarkedet med sine allsidige brukskrav. Den har lav egenvekt, 30 cm høye aluminiumskarmer, 8 surrefester på utsiden, nesehjul og sklisikker trebunn. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.














