KLT-2 1350 305×150 Pro
64.500,- krinkl. mva.
| Egnet for | KLT-Pro |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Egenvekt | 420 |
| Nyttelast | 930 |
| Skapets innvendige mål | 305x150x99 |
| Lastehøyde | 66 cm |
| Total størrelse | 436x160x99 |
| Lengde på drag | 123 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Bunnplate | Stål med kryssfine |
- Hydraulisk tippesystem
- Lav egenvekt
- Nedfellelige aluminiumssider
Disse budsjettvennlige, bakovervendende tilhengerne er allsidige og egner seg både for profesjonell og privat bruk. Den sterke, men lette konstruksjonen gir høy lastekapasitet. Tippet kan enkelt betjenes manuelt fra draget. Lasteplanet er lett tilgjengelig takket være de nedfellbare aluminiumslemmene.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.












