KLTB 1350.251×150
48.700,- krinkl. mva.
| Egnet for | KLT |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Egenvekt | 300 kg |
| Nyttelast | 1050 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 150 x 30 cm |
| Lastehøyde | 68 cm |
| Total størrelse | 365 x 159 x 98 cm |
| Lengde på drag | 105 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Lav egenvekt
- Hydraulisk tippesystem
- 8 Festkroker på lasteplattformen
Anssems KLTB 1350.251×150: Bakveis tipphenger, standardutstyrt med 30 cm høye aluminiumskarmer, solid tregulv og støttehjul. Tilhengeren har en håndpumpe, en 2-trinns tippsylinder og har en tippvinkel på opptil 49 grader. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.














