KSX 2500.305×178 H
92.000,- krinkl. mva.
| Egnet for | KSX |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Egenvekt | 690 kg |
| Nyttelast | 1810 kg |
| Skapets innvendige mål | 305 x 178 x 30 cm |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Total størrelse | 462 x 189 x 95 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Bunnplate | Stål |
- Treveis tipp opp til 49°
- 100 % fri for trevirke
- Med hydraulisk håndpumpe
Anssems KSX 2500 kg 305×178 cm med håndpumpe: Treveis tipphenger med solid, sveiset ramme, som standard utstyrt med 30 cm høye aluminiumssidebord med strammelåser, godt understøttet stålgulv, 4 festekroker i kassen, sidebelysning og automatisk støttehjul. Tilhengeren har håndpumpe og en 4-trinns, hardkromet tippsylinder. Rampeholdere er også integrert under lasteplanet som standard. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.


















