KSX 2500.305×153 E
93.700,- krinkl. mva.
| Egnet for | KSX |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Egenvekt | 650 kg |
| Nyttelast | 1850 |
| Skapets innvendige mål | 305 x 153 x 30 cm |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Total størrelse | 462 x 164 x 95 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Bunnplate | Stål |
Fordeler
- Helning opp til 49°
- 100 % fri for trevirke
- Eget kraftig batteri
Anssems KSX 2500 kg 305×153 cm bakveis tipphenger med elektrisk pumpe: Bakveis tipphenger med solid, sveiset ramme, standardutstyrt med 30 cm høye aluminiumskarmer med spennelåser og solid stålplatebunn.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.




