MSX 3500.405×200
91.200,- krinkl. mva.
| Egnet for | MSX |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Egenvekt | 620 kg |
| Nyttelast | 2880 kg |
| Skapets innvendige mål | 405 x 200 x 4,5 cm |
| Lastehøyde | 64 cm |
| Total størrelse | 558 x 208 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Rampebredde | 30 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Bunnplate | Aluminium |
| Rampen Material | Stål |
- Laveste rampevinkel
- Integrerte ramper i stål
- Støtteben og vinsj
- Ekstremt stabilt understell
Anssems MSX 3500 kg 405×200 cm multitransporter: MSX multifunksjonshenger er ideell for kommersiell bruk med sin svært stabile og sveisede ramme. Den kommer som standard med en antirust aluminiumsprofilplate, integrerte magasiner for kjøreramper i rammen, markeringslys og automatisk nesehjul. Den lave lastehøyden og de 250 cm lange stålrampene gir en lav oppkjøringsvinkel. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.









