PLTB 1000.231×132
31.900,- krinkl. mva.
| Egnet for | PLT |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 1000 kg |
| Egenvekt | 195 kg |
| Nyttelast | 805 kg |
| Skapets innvendige mål | 231 x 132 x 30 cm |
| Lastehøyde | 68 cm |
| Total størrelse | 345 x 142 x 98 |
| Lengde på drag | 105 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Med strammelåser
- Maksimalt 8 surringspunkter for lastesikring
- Fallsider i aluminium Avtakbare på 3 sider
Anssems PLTB 1000 kg 231×132 cm: varehenger standardutstyrt med karmlåser på 30 cm høye aluminiumskarmer, nesehjul og sklisikkert tregulv. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.















