PLTB 1350.251×150
34.900,- krinkl. mva.
| Egnet for | PLT |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Egenvekt | 235 |
| Nyttelast | 1115 |
| Skapets innvendige mål | 251 x 150 x 30 cm |
| Lengde på drag | 105 cm |
| Antall akslinger | 1 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
Fordeler
- Med strammelåser
- Maksimalt 8 surringspunkter for lastesikring
- Fallsider i aluminium Avtakbare på 3 sider
Anssems PLTB 1350 kg 251×150 cm varehenger med hjulene under som er standardutstyrt med spennelåser på 30 cm høye aluminiumskarmer, nesehjul og sklisikker trebunn. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.




