PSX 2000.305×153
49.900,- krinkl. mva.
| Egnet for | PSX |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 2000 kg |
| Egenvekt | 405 kg |
| Nyttelast | 1595 |
| Skapets innvendige mål | 305 x 153 x 30 cm |
| Lastehøyde | 68 cm |
| Total størrelse | 462 x 164 x 98 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
- Avtagbare karmer og sidestolper i aluminium
- Sidebelysning
- 8 surrefester i gulvet
Anssems PSX 2000 kg 305×153 cm: varehenger har en solid og sveiset ramme, og er standardutstyrt med 30 cm høye aluminiumskarmer som er plassert under planet når de felles ned, avtagbare hjørnestolper, uttrekkbare rør for å støtte bakkarmen, sidemarkeringslys, 8 surrefester i gulvet, 8 surrekroker på utsiden av rammen, automatisk nesehjul og sklisikkert tregulv. Elektrisk tilkobling: 13-pins kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems.com tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.




















