Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
H-ramme ASX, Benax, Medax 203×80 cm
H-ramme ASX, Benax, Medax 203×80 cm
| Egnet for | ASX, Benax, Benax Go-Getter, Medax |
|---|---|
| Innvendig bredde | 203 cm |
3.325,- kr
×
Flatpresenning PSX/KSX 305×153
Flatpresenning PSX/KSX 305×153
| Egnet for | PSX |
|---|---|
| Farge på seilduk | Antracitt |
| Innvendig bredde | 153 cm |
| Innvendig lengde | 305 cm |
6.488,- kr
×
Flatpresenning PLT 231×132
Flatpresenning PLT 231×132
| Egnet for | PLT |
|---|---|
| Farge på seilduk | Antracitt |
| Innvendig bredde | 132 cm |
| Innvendig lengde | 231 cm |
3.250,- kr