Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
Flatpresenning PLT-Pro 330×180
Flatpresenning PLT-Pro 330×180
| Egnet for | PLT-Pro |
|---|---|
| Farge på seilduk | Antracitt |
| Innvendig bredde | 180 cm |
| Innvendig lengde | 330 |
4.875,- kr
×
Topphengslede gitterkarmer KSX 305x178x70
Topphengslede gitterkarmer KSX 305x178x70
| Egnet for | KSX |
|---|---|
| Innvendig bredde | 178 cm |
| Innvendig lengde | 305 cm |
19.863,- kr
×
Flatpresenning KLT/KLT-Pro/PLT/PLT-Pro 305×150
Flatpresenning KLT/KLT-Pro/PLT/PLT-Pro 305×150
| Egnet for | KLT-Pro, PLT-Pro, PLT, KLT |
|---|---|
| Farge på seilduk | Antracitt |
| Innvendig bredde | 150 cm |
| Innvendig lengde | 305 cm |
4.300,- kr