Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
AMT 3000.507×200
AMT 3000.507×200
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 550 kg |
| Egnet for | AMT |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2450 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 507 x 200 x 18 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 655 x 250 cm |
| Type brems | Bremset |
86.900,- kr