Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
BSX 1500.301×150
BSX 1500.301×150
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 330 kg |
| Egnet for | BSX |
| Hjul-dimensjon | 195/70R14 |
| Høyde på H-ramme | 75 cm |
| Lastehøyde | 53 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 1170 kg |
| Relinghöhe | 45 cm |
| Skapets innvendige mål | 301 x 150 x 35 cm |
| Tillatt totalvekt | 1500 kg |
| Total størrelse | 457 x 200 x 128 cm |
| Type brems | Bremset |
44.900,- kr