Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
PSX 3000.405×178
PSX 3000.405×178
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 515 kg |
| Egnet for | PSX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2485 kg |
| Skapets innvendige mål | 405 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 562 x 189 x 95 cm |
| Type brems | Bremset |
65.500,- kr
×
PSX 2500.305×153
PSX 2500.305×153
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 430 kg |
| Egnet for | PSX |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2070 kg |
| Skapets innvendige mål | 305 x 153 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 462 x 164 x 97 cm |
| Type brems | Bremset |
55.900,- kr
×
PSX 2500.325×178
PSX 2500.325×178
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 440 kg |
| Egnet for | PSX |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2060 kg |
| Skapets innvendige mål | 325 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 482 x 189 x 97 cm |
| Type brems | Bremset |
58.700,- kr