Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Ny modell
×
ASX 3000.405×203
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 600 kg |
| Egnet for | ASX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 62 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2400 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 405 x 203 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 562 x 214 x 92 |
| Type brems | Bremset |
79.900,- kr
Bestselger
×
PSX 3000.325×178
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 465 kg |
| Egnet for | PSX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2535 kg |
| Skapets innvendige mål | 325 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 482 x 189 x 95 cm |
| Type brems | Bremset |
62.900,- kr