Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
KSX 2500.305×178 E
KSX 2500.305×178 E
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Stål |
| Egenvekt | 745 kg |
| Egnet for | KSX |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 1755 kg |
| Skapets innvendige mål | 305 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 462 x 189 x 95 cm |
| Type brems | Bremset |
102.400,- kr