Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
TERRAX-1 1500.294×150 Basic
TERRAX-1 1500.294×150 Basic
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 150 cm |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 440 kg |
| Egnet for | Terrax-Basic |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 32 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 1060 kg |
| Rampelengde | 100 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 294 x 150 x 27 cm |
| Tillatt totalvekt | 1500 kg |
| Total størrelse | 473 x 200 x 135 cm |
| Type brems | Bremset |
57.400,- kr
×
GT 500.181×101 VT1
GT 500.181×101 VT1
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 188 kg |
| Egnet for | GT-VT1 |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Lengde på drag | 86 cm |
| Nyttelast | 312 kg |
| Skapets innvendige mål | 181 x 101 x 83 cm |
| Tillatt totalvekt | 500 kg |
| Total størrelse | 279 x 146 x 140 |
| Type brems | Ubremset |
42.900,- kr
Ny modell
×
KSX 3500.355×178 E
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Stål |
| Egenvekt | 895 |
| Egnet for | KSX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 63 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2605 |
| Skapets innvendige mål | 355 x 178 x 30 |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 508 x 189 x 93 |
| Type brems | Bremset |
128.700,- kr
×
GT 500.181×101 HT
GT 500.181×101 HT
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 148 kg |
| Egnet for | GT-HT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Lengde på drag | 86 cm |
| Nyttelast | 352 kg |
| Skapets innvendige mål | 181 x 101 x 48 cm |
| Tillatt totalvekt | 500 kg |
| Total størrelse | 279 x 146 x 105 |
| Type brems | Ubremset |
33.900,- kr