Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Sort design
×
PSX 2000.325×178 Go-Getter
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 415 kg |
| Egnet for | PSX |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Lastehøyde | 68 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 1585 kg |
| Skapets innvendige mål | 325 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2000 kg |
| Total størrelse | 482 x 189 x 98 cm |
| Type brems | Bremset |
58.200,- kr
×
Reservehjul 145/80R13
Reservehjul 145/80R13
| Egnet for | GT-O, GT-R, PLT, AMT, AMT-ECO, KLT, GT-HT, GT-VT1, GT-VT2 |
|---|
2.113,- kr
×
ASX 3000.325×178
ASX 3000.325×178
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 530 kg |
| Egnet for | ASX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 62 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2470 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 325 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 482 x 189 x 92 cm |
| Type brems | Bremset |
72.400,- kr