Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
MEDAX-2 3500.405×203
MEDAX-2 3500.405×203
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 690 kg |
| Egnet for | Medax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 66 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2810 kg |
| Skapets innvendige mål | 405 x 203 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 560 x 210 x 96 cm |
| Type brems | Bremset |
88.700,- kr
×
GTB 750.211×126
GTB 750.211×126
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 155 kg |
| Egnet for | GT-O |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 595 kg |
| Skapets innvendige mål | 211 x 126 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 319 x 171 x 79 cm |
| Type brems | Bremset |
29.900,- kr
×
GTB 1200.301×126
GTB 1200.301×126
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 205 kg |
| Egnet for | GT-O |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 995 kg |
| Skapets innvendige mål | 301 x 126 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 1200 kg |
| Total størrelse | 409 x 175 x 79 cm |
| Type brems | Bremset |
33.500,- kr
×
GTB 750.251×126
GTB 750.251×126
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 165 kg |
| Egnet for | GT-O |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 585 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 126 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 359 x 171 x 79 |
| Type brems | Bremset |
31.200,- kr