Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Ny modell
×
ASX 3000.405×203
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 600 kg |
| Egnet for | ASX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 62 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2400 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 405 x 203 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 562 x 214 x 92 |
| Type brems | Bremset |
79.900,- kr
Bestselger
×
PSX 3000.325×178
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 465 kg |
| Egnet for | PSX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2535 kg |
| Skapets innvendige mål | 325 x 178 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 482 x 189 x 95 cm |
| Type brems | Bremset |
62.900,- kr
×
24 presenningskroker (sett) for BSX/LT/KLT-Pro/PLT-Pro 251, 305
24 presenningskroker (sett) for BSX/LT/KLT-Pro/PLT-Pro 251, 305
| Egnet for | BSX, KLT, PLT, KLT-Pro, PLT-Pro |
|---|
1.063,- kr
×
GTB 750.211×126 HT
GTB 750.211×126 HT
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 197 kg |
| Egnet for | GT-HT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 553 kg |
| Skapets innvendige mål | 211 x 126 x 48 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 319 x 171 x 106 cm |
| Type brems | Bremset |
44.900,- kr