Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
GT 750.201×101 VT1
GT 750.201×101 VT1
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 198 kg |
| Egnet for | GT-VT1 |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 86 cm |
| Nyttelast | 552 kg |
| Skapets innvendige mål | 201 x 101 x 83 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 299 x 146 x 140 cm |
| Type brems | Ubremset |
46.900,- kr
×
GT 750.201×101 HT
GT 750.201×101 HT
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 156 kg |
| Egnet for | GT-HT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 86 cm |
| Nyttelast | 594 kg |
| Skapets innvendige mål | 201 x 101 x 48 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 299 x 146 x 106 cm |
| Type brems | Ubremset |
34.900,- kr
Bestselger
×
GTB 750.211×126 VT1
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 240 kg |
| Egnet for | GT-VT1 |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 510 kg |
| Skapets innvendige mål | 211 x 126 x 83 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 319 x 171 x 140 cm |
| Type brems | Bremset |
55.900,- kr
×
GTT 1500.301×126 VT2
GTT 1500.301×126 VT2
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 126 cm |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 390 kg |
| Egnet for | GT-VT2 |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 1110 kg |
| Rampelengde | 100 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 301 x 126 x 118 cm |
| Tillatt totalvekt | 1500 kg |
| Total størrelse | 410 x 168 x 176 cm |
| Type brems | Bremset |
78.900,- kr