Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Ny modell
×
GT 750.251×126 HT
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 198 kg |
| Egnet for | GT-HT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 90 cm |
| Nyttelast | 552 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 126 x 48 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 353 x 171 x 106 cm |
| Type brems | Ubremset |
39.900,- kr
×
TERRAX-2 2600.294×150 Basic
TERRAX-2 2600.294×150 Basic
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 150 cm |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 545 kg |
| Egnet for | Terrax-Basic |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 32 cm |
| Lengde på drag | 140 cm |
| Nyttelast | 2055 kg |
| Rampelengde | 100 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 294 x 150 x 27 cm |
| Tillatt totalvekt | 2600 kg |
| Total størrelse | 473 x 200 x 135 cm |
| Type brems | Bremset |
68.700,- kr
×
GT 500.151×101
GT 500.151×101
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 110 kg |
| Egnet for | GT-O |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Lengde på drag | 66 cm |
| Nyttelast | 378 kg |
| Skapets innvendige mål | 151 x 101 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 500 kg |
| Total størrelse | 229 x 146 x 78 cm |
| Type brems | Ubremset |
20.300,- kr
×
APT 2500 Thensa – Sølv metallic – med XXL sadelkammer
APT 2500 Thensa – Sølv metallic – med XXL sadelkammer
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Polyester |
| Egenvekt | 915 |
| Egnet for | APT |
| Farge på veggene | Sølv metallic |
| Hjul-dimensjon | 195/70R14 |
| Lastehøyde | 47 |
| Lengde på drag | 135 cm |
| Nyttelast | 1585 kg |
| Skapets innvendige mål | 350x 175 x 240 |
| Takfarge | Sølv metallic |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 490 x 225 x 292 |
| Type brems | Bremset |
175.900,- kr