Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
GTB 1200.251×126 VT3
GTB 1200.251×126 VT3
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 126 cm |
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 341 kg |
| Egnet for | GT-VT3 |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 859 kg |
| Rampelengde | 135 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 251 x 126 x 153 cm |
| Tillatt totalvekt | 1200 kg |
| Total størrelse | 360 x 175 x 211 cm |
| Type brems | Bremset |
75.900,- kr