Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
GTB 1200.251×126
GTB 1200.251×126
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 195 kg |
| Egnet for | GT-O |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 1005 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 126 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 1200 kg |
| Total størrelse | 359 x 175 x 79 cm |
| Type brems | Bremset |
31.900,- kr
×
GTT 2000.251×126
GTT 2000.251×126
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 262 kg |
| Egnet for | GT-O |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Lastehøyde | 51 cm |
| Lengde på drag | 96 cm |
| Nyttelast | 1738 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 126 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2000 kg |
| Total størrelse | 359 x 168 x 81 |
| Type brems | Bremset |
40.900,- kr