Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
AMT 2500.407×180
AMT 2500.407×180
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 450 kg |
| Egnet for | AMT |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 51 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2050 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 407 x 180 x 18 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 555 x 230 cm |
| Type brems | Bremset |
69.900,- kr