Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
CARAX-3 3500.540×207
CARAX-3 3500.540×207
| Antall akslinger | 3 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 845 |
| Egnet for | Carax |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Lastehøyde | 56 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2655 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 540 x 207 x 4,5 |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 690 x 215 x 67 |
| Type brems | Bremset |
112.400,- kr
×
AMT 2500.340×180
AMT 2500.340×180
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 400 kg |
| Egnet for | AMT |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 51 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2100 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 340 x 180 x 18 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 488 x 230 cm |
| Type brems | Bremset |
66.900,- kr