Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Bestselger
×
AMT 1200.340×170
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 350 kg |
| Egnet for | AMT |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 51 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 240 cm |
| Nyttelast | 850 kg |
| Rampebredde | 25 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 340 x 170 x 18 cm |
| Tillatt totalvekt | 1200 kg |
| Total størrelse | 488 x 216 cm |
| Type brems | Bremset |
49.900,- kr