Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
PLT 750.251×150
PLT 750.251×150
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 195 kg |
| Egnet for | PLT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 97 cm |
| Nyttelast | 555 |
| Skapets innvendige mål | 251 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 358 x 160 x 97 cm |
| Type brems | Ubremset |
27.900,- kr
×
PLTB 1350.251×150
PLTB 1350.251×150
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 235 |
| Egnet for | PLT |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lengde på drag | 105 cm |
| Nyttelast | 1115 |
| Skapets innvendige mål | 251 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Type brems | Bremset |
34.900,- kr
Ny modell
×
PLT 750.211×132
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 165 kg |
| Egnet for | PLT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 99 cm |
| Nyttelast | 585 kg |
| Skapets innvendige mål | 211 x 132 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 320 x 142 x 97 cm |
| Type brems | Ubremset |
25.900,- kr