Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
PTS 1400.390×188
PTS 1400.390×188
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 890 kg |
| Egnet for | PTS |
| Farge på veggene | Hvit |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 60 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 510 kg |
| Skapets innvendige mål | 390 x 188 x 211 |
| Takfarge | Grå |
| Tillatt totalvekt | 1400 kg |
| Total størrelse | 576 x 205 x 277 cm |
| Type brems | Bremset |
179.900,- kr