Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
GT 500.181×101 R
GT 500.181×101 R
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 128 |
| Egnet for | GT-R |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Høyde på H-ramme | 76 cm |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Lengde på drag | 86 cm |
| Nyttelast | 372 kg |
| Relinghöhe | 40 cm |
| Skapets innvendige mål | 181 x 101 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 500 kg |
| Total størrelse | 279 x 146 x 124 |
| Type brems | Ubremset |
22.700,- kr
×
CARAX-2 3000.440×207
CARAX-2 3000.440×207
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 690 kg |
| Egnet for | Carax |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Lastehøyde | 56 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2310 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 440 x 207 x 4,5 |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 590 x 215 x 67 |
| Type brems | Bremset |
89.900,- kr