Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
Kapell + ramme PLT-Pro og KLT-Pro 251x150x150
Kapell + ramme PLT-Pro og KLT-Pro 251x150x150
| Egnet for | KLT-Pro, PLT-Pro |
|---|---|
| Farge på seilduk | Antracitt |
| Innvendig bredde | 150 cm |
| Innvendig høyde | 150 cm |
| Innvendig lengde | 251 cm |
18.813,- kr
×
CARAX-2 3000.540×207
CARAX-2 3000.540×207
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 750 kg |
| Egnet for | Carax |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Lastehøyde | 56 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2250 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 540 x 207 x 4,5 |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 690 x 215 x 67 |
| Type brems | Bremset |
96.900,- kr