Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
CARAX-2 3500.440×207
CARAX-2 3500.440×207
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 735 |
| Egnet for | Carax |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Lastehøyde | 57 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2765 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 440 x 207 x 4,5 |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 590 x 215 x 67 |
| Type brems | Bremset |
102.400,- kr
×
CARAX-3 3500.440×207
CARAX-3 3500.440×207
| Antall akslinger | 3 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 785 kg |
| Egnet for | Carax |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Lastehøyde | 56 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2715 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 440 x 207 x 4,5 |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 590 x 215 x 67 |
| Type brems | Bremset |
104.900,- kr