Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
KLTT 2000.305×150
KLTT 2000.305×150
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 380 kg |
| Egnet for | KLT |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 105 cm |
| Nyttelast | 1620 kg |
| Skapets innvendige mål | 305 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2000 kg |
| Total størrelse | 419 x 159 x 97 cm |
| Type brems | Bremset |
59.900,- kr
×
KSX 2500.305×153 E
KSX 2500.305×153 E
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Stål |
| Egenvekt | 650 kg |
| Egnet for | KSX |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 65 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 1850 |
| Skapets innvendige mål | 305 x 153 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 462 x 164 x 95 |
| Type brems | Bremset |
93.700,- kr