Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
MSX 2700.405×200 Basic
MSX 2700.405×200 Basic
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 520 kg |
| Egnet for | MSX |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 62 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2180 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 405 x 200 x 4,5 cm |
| Tillatt totalvekt | 2700 kg |
| Total størrelse | 558 x 208 cm |
| Type brems | Bremset |
68.900,- kr
×
AMT 2500.440×190
AMT 2500.440×190
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 500 kg |
| Egnet for | AMT |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 51 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2000 kg |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 440 x 190 x 18 cm |
| Tillatt totalvekt | 2500 kg |
| Total størrelse | 588 x 240 cm |
| Type brems | Bremset |
74.900,- kr
Sort design
×
CARAX-3 3500.540×207 Go-Getter
| Antall akslinger | 3 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 845 |
| Egnet for | Carax |
| Hjul-dimensjon | 195/50R13 |
| Lastehøyde | 56 |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 250 cm |
| Nyttelast | 2655 |
| Rampebredde | 30 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 540 x 207 x 4,5 |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 690 x 215 x 67 |
| Type brems | Bremset |
119.900,- kr