Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Ny modell
×
TERRAX-2 3000.294×150 LK
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 150 cm |
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 685 kg |
| Egnet for | Terrax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 32 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2315 kg |
| Rampelengde | 150 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 294 x 150 x 27 cm |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 473 x 200 x 185 cm |
| Type brems | Bremset |
85.900,- kr
Sort design
×
TERRAX-3 3500.394×180 LK Go-Getter
| Antall akslinger | 3 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 180 cm |
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 945 kg |
| Egnet for | Terrax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 32 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2555 kg |
| Rampelengde | 150 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 394 x 180 x 27 cm |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 575 x 230 x 185 cm |
| Type brems | Bremset |
123.900,- kr
Ny modell
×
Terrax-3 3500.469×195 LK
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 195 |
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 1075 |
| Egnet for | Terrax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 39,5 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2425 |
| Rampelengde | 150 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 469 x 195 x 27 |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 611 x 245 x 193 |
| Type brems | Bremset |
134.900,- kr