Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Sort design
×
TERRAX-2 3500.394×180 Go-Getter
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 180 cm |
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 875 kg |
| Egnet for | Terrax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 39,5 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2625 kg |
| Rampelengde | 150 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 394 x 180 x 27 cm |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 585 x 230 x 193 cm |
| Type brems | Bremset |
109.900,- kr
Ny modell
×
TERRAX-2 3500.294×150
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 150 cm |
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 730 kg |
| Egnet for | Terrax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 39,5 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2770 kg |
| Rampelengde | 150 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 294 x 150 x 27 cm |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Total størrelse | 485 x 200 x 193 cm |
| Type brems | Bremset |
94.500,- kr
Ny modell
×
TERRAX-2 3000.344×165 LK
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bredde på inngangsklaffen | 165 |
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 730 kg |
| Egnet for | Terrax |
| Hjul-dimensjon | 185/60R12 |
| Lastehøyde | 32 cm |
| Lengde på drag | 145 cm |
| Nyttelast | 2270 |
| Rampelengde | 150 cm |
| Rampen Material | Stål |
| Skapets innvendige mål | 344x165x27 |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Total størrelse | 525 x 215 x 185 |
| Type brems | Bremset |
92.400,- kr