Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
PLTT 1350.251×150
PLTT 1350.251×150
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 270 kg |
| Egnet for | PLT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 105 cm |
| Nyttelast | 1080 kg |
| Skapets innvendige mål | 251 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Total størrelse | 365 x 160 x 97 cm |
| Type brems | Bremset |
40.900,- kr
Ny modell
×
PLT-1 1350.251×150 Pro
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 255 kg |
| Egnet for | PLT-Pro |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Lastehøyde | 68 cm |
| Lengde på drag | 123 cm |
| Nyttelast | 1095 |
| Skapets innvendige mål | 251 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Total størrelse | 383 x 160 x 98 |
| Type brems | Bremset |
37.400,- kr