Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
Ny modell
×
PLT-2 1350.305×150 Pro
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 315 |
| Egnet for | PLT-Pro |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 123 cm |
| Nyttelast | 1035 |
| Skapets innvendige mål | 305 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 1350 kg |
| Type brems | Bremset |
44.900,- kr