Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
PLTT 750.305×150
PLTT 750.305×150
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 260 kg |
| Egnet for | PLT |
| Hjul-dimensjon | 145/80R13 |
| Lastehøyde | 67 cm |
| Lengde på drag | 97 cm |
| Nyttelast | 490 kg |
| Skapets innvendige mål | 305 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Total størrelse | 412 x 160 x 97 cm |
| Type brems | Ubremset |
34.500,- kr
Ny modell
×
PLT-2 2000.305×150 Pro
| Antall akslinger | 2 |
|---|---|
| Bunnplate | Laminert vanntett kryssfiner |
| Egenvekt | 335 kg |
| Egnet for | PLT-Pro |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Lastehøyde | 69 |
| Lengde på drag | 123 cm |
| Nyttelast | 1665 kg |
| Skapets innvendige mål | 305 x 150 x 30 cm |
| Tillatt totalvekt | 2000 kg |
| Type brems | Bremset |
45.900,- kr