Du kan sammenligne opptil 4 artikler.
×
AMT 1300.340×180 Eco
AMT 1300.340×180 Eco
| Antall akslinger | 1 |
|---|---|
| Bunnplate | Aluminium |
| Egenvekt | 255 kg |
| Egnet for | AMT-ECO |
| Hjul-dimensjon | 185/70R13 |
| Lastehøyde | 49 cm |
| Lengde på drag | 123 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 240 cm |
| Nyttelast | 1045 kg |
| Rampebredde | 25 cm |
| Rampen Material | Aluminium |
| Skapets innvendige mål | 340 x 180 x 18 cm |
| Tillatt totalvekt | 1300 kg |
| Total størrelse | 466 x 227 |
| Type brems | Bremset |
44.900,- kr
×
Kapell + ramme PLT-Pro og KLT-Pro 305x150x165
Kapell + ramme PLT-Pro og KLT-Pro 305x150x165
| Egnet for | KLT-Pro, PLT-Pro |
|---|---|
| Farge på seilduk | Antracitt |
| Innvendig bredde | 150 cm |
| Innvendig høyde | 165 |
| Innvendig lengde | 305 cm |
21.888,- kr