AMT 2000.400×188 Eco
58.500,- krinkl. mva.
| Egnet for | AMT-ECO |
|---|---|
| Tillatt totalvekt | 2000 kg |
| Egenvekt | 335 kg |
| Nyttelast | 1665 kg |
| Skapets innvendige mål | 400 x 188 x 18 cm |
| Lastehøyde | 48 cm |
| Total størrelse | 526 x 229 cm |
| Lengde på drag | 123 cm |
| Lengde på påkjøringsrampe | 240 cm |
| Rampebredde | 25 cm |
| Antall akslinger | 2 |
| Type brems | Bremset |
| Hjul-dimensjon | 155/80R13 |
| Bunnplate | Aluminium |
| Rampen Material | Aluminium |
- Med aluminiumsramper som standard
- Ekstra høy nyttelast
- Med parkeringsstøtter
Anssems AMT 2000 kg 400×188 cm Eco biltilhenger: Med denne Anssems AMT-ECO toakslede biltilhengeren blir transport av personbiler en sann glede. AMT leveres som standard med 240 cm lange aluminiumsramper, rampholdere under gulvet, 2 bakre støtter, 18 cm høye aluminiumssider, 8 surringskroker på rammen og støttehjul. Elektrisk tilkobling: 13-pinners kontakt.
Anssems tilhengere: Anssems har utviklet og produsert et bredt utvalg av transportløsninger av høy kvalitet siden 1977 og produserer flere steder i Tyskland, Nederland og Frankrike.
Brosjyrer: Anssems.com tilbyr en brosjyre for hver tilhengertype. I denne brosjyren finner du en fullstendig oversikt over alle modeller, funksjoner, spesifikasjoner og tilbehør. Velg dine gratis brosjyrer her.











